Загальна кількість переглядів сторінки

середа, 6 березня 2013 р.

Любих мам, бабусь, сестричок із жіночим святом!Надворі вже весна. І першим весняним святом, звичайно, є Міжнародний жіночий день. Заздалегідь готуються вихованці дитячих садочків, щоб привітати любих мам, бабусь, сестричок із жіночим святом. Малята вчать вірші та пісні про мам, готують концертну програму та подарунки.

А що може бути приємнішим для матусі до свята  8 Березня, як не подарунок рідної дитини зроблений своїми руками. На допомогу, як завжди, приходять улюблені дитячі журнали, які підскажуть ідею оригінального подарунку.

Бібліотечні працівники провели майстер-клас в „Академії „Умілі рученята” для вихованців молодшої групи „Ромашка” ДНЗ №12 (вихователь Попович Маряна Михайлівна). Малюки разом з дорослими виготовили декоративний горщик з квіткою.

Цей подарунок хоча і трохи незграбний, але зроблений з любов’ю та щирою дитячою душею! Він буде радувати матусь цілий рік. Він не зівяне і не зіпсується, бо займе почесне місце на домашній поличці, він подарує чудовий настрій та приємні спогади про сонячні весняні дні.
Немає коментарів:

Дописати коментар