Загальна кількість переглядів сторінки

Запрошуємо до читацьких об'єднань

Бібліоняня
"Перші кроки в бібліотеці"

Шановні батьки! Якщо Вам необхідно терміново відлучитися у справах, а малюка нема на кого залишити - до ваших послуг Бібліоняня. З Вашим малюком (віком від 3-х до 6-ти років) займатиметься голосним читанням, розфарбовуванням, іграми кваліфікований бібліотекар.
 Послуга "бібліоняня" надається щодня понеділку-п'ятниці з 10.00 до 13.00 год. Одночасно можна залишити до трьох дітей, але не більше ніж на 30 хвилин.
Послуга безкоштовна.
  Клуб 
"Допитливі Пізнайки та
Розумні Всезнайки" 
Заснований у 2007 році активістами бібліотеки. Засідання проводяться один раз на місяць (останній четвер місяця). Керівник клубу - Кушнір Наталя Петрівна, бібліотекар читальної зали МБД.
Фан-клуб "Поттеромани Мукачева"
Заснований у березні 2015 року колишніми та теперішніми читачами бібліотеки для дітей - фанатами історій Джоан Роулінг про Гаррі Поттера. Фан-клуб збирається кожну передостанню суботу місяця. Про що спілкуються фанати читайте: Тиждень дитячого читання ВПЕРШЕ В МУКАЧЕВІ зібрав справжніх фанатів історій про Гаррі Поттера ; Друга зустріч прихильників "Гаррі Поттера", Новий рік в стилі Гаррі Поттер також приєднуйтесь до групи в соцмережі Поттеромани м. Мукачева :) .