Загальна кількість переглядів сторінки

пʼятниця, 30 вересня 2016 р.

Читати подано! Насолоджуйтесь!

“Читання – це віконце, через яке діти
 бачать і пізнають світ і самих себе”
 В.Сухомлинський.
Любителів  відпочинку з книгою міська бібліотека для дітей  зібрала  у міському парку  відпочинку на PR-акцію  «Бібліотечний пікнік» з метою реклами книги, читання та з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек.
Оскільки пікнік передбачає відпочинок, розваги на природі з гарними пейзажами, бібліотекарі підібрали  для своїх гостей-читачів цікаві дитячі книжечки та журнали з яскравими малюнками.
На Бібліотечному пікніку подавали Бібліотечні канапе «Цікаві факти про книги», Бібліотечні закуски  «Стань другом бібліотеки», Бібліографічний фуршет  «Запрошуємо в країну непрочитаних книг», Прес-фреш  «Вільна преса». На Галявині релаксу можна було послухати Читання онлайн «Казка в голос», на Галявині творчості  - полагодити книгу у Книжковій лікарні «103 для книги», взяти участь у Майстер-класі «Книжковий аксесуар» , намалювати  свого улюбленого літературного героя.  На Галявині розваг  подавали  Ерудит асорті «Хто багато читає, той багато знає», де  діти  приймали   участь у літературних іграх  та вікторинах,  спробували Ігрові коктейлі, взяли участь у  Конкурсі пантоміми, спробували  загадковий шашлик та зіграли у літературний дартс, літературні класики та книжкові піжмурки.
На Галявині new бібліотекарі запрошували всіх книжкових гурманів посмакувати різноманітні жанри, цікаві теми, захопливі сюжети, твори відомих письменників та спробувати нові імена.   
 Під пікантним соусом подавали  Бліц-опитування «Моя улюблена книга».
На території парку був  розміщений дитячий намет, де всі  бажаючі читали  цікаві книги  самі та  своїм друзям .
Кожен відпочиваючий у парку мав можливість зробити селфі з книгою.

Після відпочинку бібліотекарі ласкаво запросили своїх маленьких  гостей до міської бібліотеки - у багатий і різноманітний світ книги, де книжки і журнали  можна взяти додому почитати.

Немає коментарів:

Дописати коментар