Загальна кількість переглядів сторінки

вівторок, 30 жовтня 2018 р.

Halloween


31 жовтня нас очікує дещо контроверсійне свято – Хелловін. Для когось це день, коли можна стати казковим чудернацьким створінням і повеселитися з друзями. А хтось вважає, що це свято, яке не повинне з'являтись у лексиконі українців. Що ж, у кожного своя думка на цей рахунок. Але, яке ж все-таки відношення Хелловін має до України?
Зануритися трохи в історію і спробувати зрозуміти причини виникнення Хелловіну запропонувала сьогодні нашим користувачам бібліотекар Алла Товтин під час етно-цікавинок «Хто він такий, цей Хелловін?». Окрім того, ми підготували для хлопців та дівчат добірку найкращих книг, які захоплюють своїми містичними розповідями про покинуті замки, про таємниці старого цвинтаря або ж запрошують читача зустрітися з привидами та чудовиськами на кожній своїй сторінці.
Продовженням нашої зустрічі став майстер-клас з виготовлення деяких атрибутів свята. Почали ми з маленьких привидів, а тоді перейшли до незмінного і найвідомішого символу Хелловіну, так званого, Ліхтарика Джека. Ви його добре знаєте – це гарбуз із вирізаним обличчям і сяючими оченятами. У нас же були ліхтарики з апельсин, але також дуже милі.
Після кропіткої роботи, звичайно, потрібно підкріпитись. На цей випадок ми підготували для присутніх смачний солодкий стіл в стилі Хелловін. А дівчата просто не втримались і зробили справжню фотосесію біля виставки-інсталяції "Helloween". Ось, як це було…


Немає коментарів:

Дописати коментар