Загальна кількість переглядів сторінки

пʼятниця, 31 березня 2017 р.

Кращі читачі Мукачева


Щороку, хвилююча мить чарівної весни приносить до бібліотек України традиційне і довгоочікуване свято – Всеукраїнський тиждень дитячого читання.

Славні традиції проведення Тижня було започатковано ще в далекому 1944 році. У незалежній Україні Всеукраїнський тиждень дитячого читання проходить з 1993 року.
Традиційно, у ці дні в міській бібліотеці для дітей відбувся 2-й етап щорічного конкурсу «Найкращий читач - 2017» в рамках Фестивалю дитячого читання «Книгоманія». Мета конкурсу – заохочення дітей до систематичного читання, а також підвищення соціального значення бібліотек.
Змагання відбувається у три етапи та у двох категоріях – 6 і 7 класів. Оцінювали конкурсантів за вміння презентувати улюблену книгу, розкриття змісту книги, лаконічність та доступність виступу, артистичність та вміння вести діалог про прочитане.
Найкращого читача в міському етапі оцінювало професійне журі з працівників міської центральної бібліотеки у складі: Хруник Мирослава Василівна – директор; Журавльова Тетяна Анатоліївна – методист;Товтин Юлія Степанівна – бібліотекар-консультант Інтернет-центру.
Кращими визнано: серед шестикласників - Спірін Тетяна, ЗОШ № 13, а серед семикласників - Сарканич Світлана, ЗОШ №11. Переможці отримали дипломи та книги й представлятимуть Мукачево на ІІІ етапі, вже обласного конкурсу, в місті Ужгород. Кожен конкурсант отримав сертифікат учасника та нагороджений книгами.
На цьому конкурсі діти знайшли собі нових друзів, добре провели час спілкуючись з однолітками, обмінювалися враженнями про прочитане. А бібліотекарі, в свою чергу, підготували книжкові виставки: «Цікаві факти про книги», «Топ-10 найпопулярніших книг для підлітків» та «Запрошуємо в країну непрочитаних книг», яка здивувувала їх незвичайними книгами і майже безмежними можливостями. 
Організатори вітають дівчат з їх читацькою перемогою та дякують усім учасникам за небайдужість до літератури та читання. Бажаємо нових успіхів і злетів у всіх ваших творчих починаннях, любі наші читачі!
Щира вдячність Герасимовій Еріці Іштванівні (мама читачки МБД) за надану спонсорську допомогу в організації солодкого столу для учасників конкурсу.

Немає коментарів:

Дописати коментар