Загальна кількість переглядів сторінки

пʼятниця, 19 травня 2017 р.

Чарівний світ мистецтва

Сьогодні, 18 травня, ми відзначаємо одразу два свята – День вишиванки та Міжнародний день музеїв. Поєднати ці два свята та розповісти дітям про них вирішили бібліотечні працівники і запросили до бібліотеки на Art-годину „Чарівний світ мистецтва” учнів 6- Б класу СШ № 16 (вчитель трудового навчання – Туряниця Зоя Василівна).
Спочатку бібліотекар Наталія Кушнір розповіла школярам про відносно нове народне свято - День вишиванки, про саму вишиванку, чому вона стала невід’ємним елементом національного вбрання українців, а також легенду про те, звідки з’явилася вишиванка? А також учні переглянули презентацію „Чарівна краса вишиванки”.
Дізнатися більше про заклади, які зберігають культурну спадщину, що здійснюють зберігання, експонування історичних документів, пам’яток духовної та матеріальної культури та творів мистецтва запропонувала дітям Алла Товтин, переглянувши презентацію „Провідні музеї світу” та викладку книг про музеї „Музеї – зв’язок поколінь”.
Яскравим доповненням до розповідей та презентацій стали, як завжди, книги представлені на виставці-символ „Вишиванка – унікальний код твого краю”.
 Але на цьому наша зустріч не завершилась. З багажем щойно отриманих знань, одягнені у вишиванки та з чудовим настроєм діти разом з бібліотечними працівниками вирушили до крайового музею прикладного мистецтва Закарпаття. Під час прогулянки до музею учні провели флеш-моб «Вишиванка – модний тренд», - йдучи у вишиванках вулицями міста вони співали українські народні пісні.
Ми вдячні працівникам музею прикладного мистецтва за цікаву та пізнавальну екскурсію, за те, що у своє професійне свято вони радо зузстрічали гостей та ділилися своїми знаннями. Ми всі мали чудову нагоду не тільки почути, але й побачити та доторкнутися до частинки минулого життя наших предків.
      

Немає коментарів:

Дописати коментар