Загальна кількість переглядів сторінки

понеділок, 20 травня 2019 р.

Разом з книгою - по світу


Книги – це і літак, і потяг, і дорога.
Вони і пункт призначення, і подорож.
Вони – це дім.
Анна Квіндлен

Любі наші читачі! Вже зовсім скоро літо – пора шкільних канікул, а значить – веселого відпочинку та захопливих подорожей.
Подорожувати  можна по-різному: потягом,  пароплавом, автомобілем, а дехто взагалі полюбляє ходити пішки. Ми ж пропонуємо вам ще один дуже дієвий спосіб для мандрів – читання!
До Вашої уваги добірка книг, які за лічені хвилини перенесуть вас у сотні міст нашої планети, намалюють у вашій уяві їх колишній і теперішній вигляд, оживлять легенди й секрети, які оберігають їхні жителі та розкажуть про унікальні архітектурні пам’ятки, створені людством упродовж століть.
Ці та багато інших цікавих книг вже чекають на Вас в нашій бібліотеці.Мізелінські О. Карти. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2014. – 108 с.
Ця книга запрошує у захоплюючу навколосвітню подорож. Ви побачите могутні гейзери Ісландії, довгі каравани в пустелях Єгипту і величні міста майя в Мексиці. В Англії зіграєте в крикет, в Індії займетеся йогою, а в Китаї дізнаєтеся про теракотову армію. 
Понад 50 великих карт проведуть вас 6 континентами та 42 країнами, серед яких вперше з’явилася карта України. Безліч детальних зображень немов перенесуть вас у неймовірні куточки планети і заохотять побачити ще більше. Вдалої подорожі!
Книга-мандрівка. Україна / Ірина Тараненко, Юлія Курова, Марія Воробйова, Марта Лешак.—К.: КНИГОЛАВ, 2017.— 68 с.
«Книга-мандрівка. Україна» — це 1200 непересічних фактів про Україну та українців: унікальні місця, де слід побувати, культурні здобутки видатних особистостей та поворотні моменти, що вплинули на хід історії та життя кожного українця. Ця книга створена з відкриттів, і ми сподіваємося, що з нею ви зможете поглянути на Україну по-новому. Це видання — не лише для дорослих, але й для родинного читання з дітьми, для українців і всіх, хто хоче дізнатися більше про нашу країну.
Ілюстрований атлас світу / Дж. Флю, Л. Хамфріс. - К.: Махаон-Україна, 2007. - 184с.: Іл.    
Атлас світу містить понад 100 карт, складених з урахуванням новітніх політичних і географічних даних, і 1000 ілюстрацій, зокрема цінних супутникових фотознімків, які дають змогу юним читачам побачити Землю у незвичному ракурсі. Видання розповідає про формування нашої планети, її місце у Всесвіті, геологічну будову та природні зони Землі, клімат і погоду, моря й океани. Атлас докладно характеризує кожний регіон світу, надаючи новітні відомості про природні ресурси та економіку, визначні пам'ятки та історичних осіб, природу, традиції, звичаї, основні віхи історії. Великий розділ присвячено Україні — її географічним особливостям, історії та культурі. Атлас стане чудовим довідником для допитливих читачів, які хочуть поглибити свої знання про світ і зміни в ньому.
Країни свiту: Енциклопедичний довiдник /Уклад. Чумаслова Н.О. – Х. : ВД «Школа», 2008. - 384 с.

Ця книга пропонує до вашої уваги найсучаснішу, найдокладнішу й найцікавішу інформацію про всі країни Землі. Вичерпні статистичні відомості про політичний устрій, економіку, населення тощо доповнено колоритними фотографіями й унікальною добіркою цікавих фактів. Книга безумовно буде цікавою й корисною для найширшого кола читачів.

Країни світу. Європа: енциклопедія / Авт.-упоряд. В. Мирошнікова, М. Панкова. – Сімферополь : Таврида, 2012. – 320 с. – (Дитяча енциклопедія).

Європу, зазвичай, називають колискою сучасної цивілізації. З цієї книги ти дізнаєшся багато цікавого про географічні особливості, природу, історію, економіку та культуру європейських держав. На її сторінках ти зможеш здійснити захоплюючу подорож до таких всесвітньо відомих центрів європейської цивілізації, як Афіни, Париж, Лондон, Відень, Рим, Київ, Варшава, Берлін, побувати в країнах-велетнях та зазирнути до майже іграшкових країн, які входять до європейської спільноти.

Стадник О. Г. Міста-примари. — Х. : Ранок, 2013. — 96 с. — (Поза сторінками підручника).

Книга «Міста-примари» з серії «Поза сторінками підручника» призначена для школярів, які прагнуть знати більше, ніж подає шкільна програма. Тут вони знайдуть цікаву інформацію про міста, які зникли багато років тому, або такі, які існують до цих пір, але кинуті мешканцями і приречені на зникнення. Перевагою книги є те, що вона містить корисний матеріал в доступній формі, який стане в нагоді допитливим учням. З книги можна почерпнути знання з історії та географії, дізнатися неймовірні археологічні знахідки, разом з відомим вченими проаналізувати, чому ці міста стали «примарами». 

Міста світу: Дит. енцикл. / О. Чекулаєва. - К.: Школа, 2005. - 432с. - ( Я пізнаю світ)

У цій книжці ви познайомитесь із сотнями міст нашої планети, й у вашій уяві постане їх колишній вигляд і теперішній, оживуть легенди й секрети, які оберігають їхні жителі, дізнаєтесь про унікальні архітектурні пам’ятки, створені людством упродовж століть. Ви прочитаєте книжку автора, що об’їздив мало не півсвіту, отож отримаєте відомості з найвірогідніших джерел.

Про міста / Текст Ф. Сімон, М. Бує. - К.: Махаон-Україна, 2006. - 128с. - (Твоя перша енциклопедія).

Ця яскраво ілюстрована пізнавальна книжка запрошує здійснити цікаву подорож містами світу. Юні читачі дізнаються про історію міст і життя сучасного міста, познайомляться з визначними місцями найзнаменитіших міст світу.

Клейборн А. Історія географічних відкриттів і досліджень. – К.: Країна Мрій, 2015.- 104 с.
Книжка містить цікаву інформацію про славнозвісних дослідників древніх часів, середньовіччя, епохи Відродження, про великі географічні відкриття XVXVII століть, дослідження Американського континенту, Африки, Австралії, полярних областей у XVIIІ–XХ століттях, а також дослідження морських глибин і космічного простору.
Атлас світу. Найцікавіші факти: енциклопедія для малюків. - Х.: Віват, 2016. - 24 с.
Навколишній світ такий багатогранний і дивний, що вивчати його цікаво людям будь-якого віку. А особливо дітям! У серії «Енциклопедії для малюків» зібрана найцікавіша інформація з різних галузей науки! Яскраві ілюстрації та перевірені факти дуже сподобаються допитливим читачам, підвищать рівень їхньої ерудиції та нагородять найціннішим, що є у світі, — знаннями!
Дахно І. І. Країни світу: енциклопедичний довідник. - К. : МАПА, 2011. - 606 с.
    Книга містить різнобічні відомості про територію, населення, державний устрій, історію, природно-ресурсний потенціал, економіку, туристичні об’єкти тощо 195 держав світу.

Немає коментарів:

Дописати коментар