Загальна кількість переглядів сторінки

пʼятницю, 11 листопада 2022 р.

Святий Мартин - покровитель Мукачева

Щорічно, 11 листопада у багатьох країнах, переважно католицьких, відзначається День святого Мартина (St. Martin's Day) – міжнародне свято на честь дня пам'яті про єпископа Мартина Турського.

Добре знають про цей день і жителі нашого міста, адже, Святий Мартин є покровителем Мукачева.

За історичними відомостями, 22 травня 1376 року королівською грамотою місту надали дозвіл використовувати печатку із зображенням святого Мартина.

Також сучасний герб Мукачева, затверджений 1998 року, має зображення святого Мартина з посохом в одній руці та щитом – в іншій. На щиті – меч зі шматком плащаниці святого.

Зазвичай, маленькі та дорослі мукачівці відзначали День покровителя міста — святого Мартина — з ліхтариковою ходою та відкриттям бочки першого молодого вина. Але, нажаль, в цьому році все інакше…

Та ми, разом зі своїми користувачами, вирішили все ж підготуватись до Дня святого Мартина і напередодні добре попрацювали, долучившись до майстер-класу від Беати Столяренко. Робили ми чудових гусочок, з якими дивним чином пов´язують чимало кумедних пригод із життя святого.

А, оскільки, серед наших користувачів є чимало дітей, які приїхали до нас нещодавно і не знають про святого Мартина, то ми запропонували їм переглянути «Легенду про день святого Мартина» і познайомили їх з історією життя цього святого.

А як ви готувались до сьогоднішнього свята!?

Немає коментарів:

Дописати коментар