Загальна кількість переглядів сторінки

вівторок, 27 лютого 2018 р.

Енциклопедії для допитливих школярів

Нова серія від видавництва «Зелений пес» під назвою «Енциклопедія. Казка. Гра» пропонує Вам одразу три книжки в одній.
Це вдалий гібрид художнього, ігрового та інформативного складників. Кожна книжка цієї серії присвячена певній країні та складається з 3 частин: казок, енциклопедії та гри. Створена як додаток до підручників, аби допомогти дитині більше дізнатися про країну, її культуру, історію та побут.
Книжки, орієнтовані на дітей молодшого та середнього шкільного віку, розповідають про історію та культуру українських регіонів — Полісся, Волині, Галичини, Київщини, Донбасу, Криму... У новинках умовно відмежовуються категорії: «Енциклопедія» (основна інформація про край та його етнографічні характеристики), «Казки» (найпоширеніші легенди про певний куточок України), «Гра» (завдання, виконавши які дитина має можливість засвоїти отриману інформацію).

Створена як додаток до підручників серія «Енциклопедія. Казка. Гра» допоможе школярам, починаючи з початкових класів, самостійно дізнатися про таємниці свого регіону та бути видатним гідом свого краю...

Всі ці книги чекають на свого читача

 Волинь: Енциклопедія, казка, гра / уклад.    Ю. Бєсєдіна. – Гамазин, 2016. – 64.: іл. – (Серія «Енциклопедія. Казка. Гра»)
Старовинні замки, таємничі підземні лабіринти, зруйновані фортечні стіни, залишки мурів і легенди — легенди про князів і героїв, королів та лицарів, про сміливців та відчайдухів... Хто розбере, що тут правда, що – вигадка?

Донбас: Енциклопедія, казка, гра / Уклад. Ю. Бєсєдіна. – Гамазин, 2016. – 64.: іл. –  (Серія «Енциклопедія. Казка. Гра»)
Промисловий район, багатство й бідність, шахти й терикони, чорне золото й чорні від вугільного пилу гірняки, біла сіль та білі посмішки донеччан… 

Полісся: Енциклопедія, казка, гра / Уклад. Ю. Бєсєдіна. – Гамазин, 2016. – 64.: іл. – (Серія «Енциклопедія. Казка. Гра»)
Столітні дуби, тремтливі осики, шовковий мох та синє дзеркало озер, чаклуни-лісовики, квітка папороті, заховані в хащах замки, скити, скарби... 

Крим: Енциклопедія, казка,гра / уклад. Ю, Бєсєдіна.- Гамазин, 2016.- 64.: іл.. -  (Серія «Енциклопедія. Казка. Гра»)
Сонце, море, гори. Маленькі містечка, пишні палаци, військова слава Севастополя й загадки античного Херсонесу, легенди Бахчисарая та перекази Генуезької фортеці… 

 Галичина: Енциклопедія, казка, гра / Уклад. Ю. Бєсєдіна. – Гамазин, 2016. – 64.: іл. – (Серія «Енциклопедія. Казка. Гра»).
Львівські вулички, старовинні замки, кам’яні мури, князі й літописці, зелений шум Карпат і барвиста гуцульська вишивка, історії, скарби, таємниці...  Немає коментарів:

Дописати коментар