Загальна кількість переглядів сторінки

пʼятниця, 6 жовтня 2017 р.

Посміхніться новому дню

Саме сьогодні, в першу п'ятницю жовтня, відзначається Всесвітній день посмішки. А почалась історія свята в далекому 1963 році, коли буквально за десять хвилин художник Гарві Белл придумав і намалював так званий смайлик для американської компанії, яка виготовила  значки з усміхненим обличчям для всього персоналу. Клієнти компанії були в захваті. Незабаром миле обличчя з усмішкою стало з'являтися на футболках, бейсболках, конвертах, листівках, сірникових коробках і навіть марках.
       Тож пропонуємо і Вам в цей день подарувати собі гарний настрій. Поділитися посмішкою з рідними, друзями, товаришами по службі, не забудьте посміхнутися кому-небудь по дорозі. Це не складно. Це зробить ваш день набагато приємнішим.
    Ми, в свою чергу, пропонуємо Вам, шановні читачі, провести приємно своє дозвілля разом з героями веселих  книжок. А ще користувачі нашої бібліотеки, які відвідали нас сьогодні протягом дня отримали веселі, сонячні закладки для книг, зроблені бібліотекарями.
                     СПРОБУЙМО! – УСМІХНІМОСЬ!
 

     Казки веселого лісовичка. —  X.: Белкар-книга, 2016. — 64 с.: іл. — (Веселка).


   До збірки ввійшли авторські та народні казки. Читаючи їх, малята навчаться відрізняти добро від зла, здійснювати гарні вчинки, бути сміливими, розумними, добрими і кмітливими.
     Для дітей молодшого шкільного віку. 

       1000 дитячих жартів та приколів [Текст] : пер. з нім. / Н. Ленц. - К. : Школа, 2004. - 318 с.: іл. - (Серія "1000").

       У цiй захоплюючiй книжцi ви знайдете багато кумедних жартiв та веселих iсторiй про все на свiтi — про школу i сiм’ю, про спорт i подорожi, про свiт тварин і не менш цiкавий свiт дивакiв. Ви не тiльки полiпшите собi настрiй, але й дiзнаєтеся багато нового: наприклад, як роздiлити шiстнадцять вишень на сiмох дiтей або як зветься улюблений напiй крокодилiв...    Кращі українські байки [Текст] / худож. О. В. Зарбі-Гальчук. - Донецьк : БАО, 2008. - 224 c. : іл.


     Хто не любить байки? Дорослі і діти знаходять чимале задоволення в читанні цих веселих творів, де добро завжди перемагає зло, а мудрість торжествує над невіглаством. Байки займають важливе місце в народній культурі.
       До видання ввійшли твори вітчизняних класиків жанру - Григорія Сковороди, Петра Гулака-Артемовського, Левка Боровиковського, Євгена Гребінки, Леоніда Глібова, а також українські народні байки.


   Веселі історії [Текст] : казки, оповідання, бувальщини, прислів'я, приказки, жарти: [Для мол. та серед. шк. віку] / упоряд. О. Є. Шевченко, Т. Г. Качалова. - К. : Школа, 2004. - 172 с. - (Хрестоматія школяра).
      До збірки увійшли твори видатних українсь-ких та зарубіжних письменників, жарти зі шкільної парти та народний гумор. 
Глазовий, П. П.
    Гуморески. Старі й нові [Текст] : книжка для дорослих (і кілька жменьок дітям) / П. П. Глазовий ; ред.-упоряд. І. Малкович. - К. : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2007. - 336 c.
    У цій книжці уперше зібрано найкращі твори Майстра сміху з різних періодів його творчості.


Мак Доналд, Меґан.
      Джуді Муді [Текст] : [повість : для мол. шк. віку] / Меґан МакДоналд ; іл. Пітера Рейнолдса ; з англ. пер. Наталія Ясіновська. - Львів : Вид-во Старого Лева, 2015. - 135, [1] с. : іл.
       На вас чекає знайомство з кумедною дівчинкою на ім’я Джуді Муді, у якої частенько змінюється настрій. Він буває хороший, поганий, передшкільний, шкільний – який завгодно. А ще у неї є молодший братик Стінк, найкращий друг Рокі та «заклятий» друг Френк Перл. Вони потрапляють у різноманітні пригоди, вчаться тішитися маленьким і великим радощам. А головне – вони неодмінно подарують усім читачам усмішку!

   Жартівливі віршики [Текст] : [для читання дорослими дітям] / ред. Є. Оратовська ; худож. К. Глазман [та ін.]. - К. : Лелека, 2009. - 64 с.: мал. - (Моя перша книжечка).
     Веселі й смішні українські віршики та вірші з гумором. Збірка для читання дорослими дітям.


Стронґ, Джеремі.
     Кумедна коронація [Текст] ; Різдво з близнятами : [повісті : для серед. шк. віку] ; Пер. з англ. Віктор Морозов. - Львів : Вид-во Старого Лева, 2015. – 222 с.
      У книжку входять дві нові повісті Джеремі Стронґа в чудовому українському перекладі Віктора Морозова. Про те, як неординарна сімейка Ніколаса та їхні сусіди вирішили всією вулицею відсвяткувати народження королівської двійні, йдеться у повісті «Кумедна коронація». В ній, до речі, досить несподівано з’являється і… Ракета на чотирьох лапах.
Стронг, Джеремі.
       Мій тато і зелений алігатор та інші історії [Текст]: для мол. і серед. шк. віку / Д. Стронг ; пер. з англ. О. Стадник ; худож. М. Паленко. - Л. : Видавництво Старого Лева, 2006. - 189 с.: іл.
    Оце так сімейка! Татко приволік додому живого алігатора, а бабуся бігає на побачення, як шістнадцятирічна дівчинка, та ще й гасає на мотоциклі! Лише мама дає всьому раду, хоча інколи годує всю родину самими лише сосисками і збирається... вибухнути.
  Торбинка сміху [Текст] : вірші, загадки, скоромовки: [для дітей дошк. та мол. шк. віку] / упоряд. І. П. Січовик ; худож. Т. С. Даниленко. - Х. : Сінтекс, ЛТД, 2007. - 64 с.: іл. - (Серія "Сонечко") 
      До цієї книжечки ввійшли скоромовки, загадки та вірші українських письменників, надбання народної творчості.
   Книга призначена для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.
      Веселий трамвайчик [Текст] : [вірші: для дітей дошк. та мол. шк. віку] / ред. Г. В. Біляєва ; худож. П. В. Мірончик, Н. О. Ель Маулюд. - Х. : Белкар-книга, 2008. - 47 с.: мал. - (Серія "Промінець").
      Україна сміється [Текст] : збірка / уклад. Н. Д. Кусайкін. - К. : Шанс, 2008. - 464 с.
    До цієї збірки увійшли кращі твори видатних українських сміхотворців, написані впродовж різних років. У них закладено потенціал дотепної мудрості нашого народу.

       Український гумор та сатира [Текст] : для серед. та старш. шк. віку / упоряд., передм., дод. І. М. Андрусяк. - К. : Школа, 2008. - 352 c. - (Серія "Бібліотека шкільної класики")
     До видання увійшли вибрані поетичні та прозові твори як класиків українського письменства від епохи бароко до ХХ сторіччя, так і сучасних письменників, які презентують найкращі зразки українського літературного гумору і сатири. Добір текстів обумовлений логікою розвитку літературного процесу , а також шкільною програмою з української літератури та рекомендаціями з позакласного читання.


Стрековська-Заремба, Малгожата.
       Філіпек і шалені канікули [Текст] : [для дітей мол. та серед. шк. віку] / Малгожата Стрековська-Заремба ; [пер. з пол. І. Котлярської-Фесюк]. - Харків: Школа, 2016. - 139, [4] с. : іл.
      Філіпек і шалені канікули  - третя книга про веселого бешкетника Філіпека та його друзів. Кумедні історії розсмішать як дітей, так і дорослих.  Канікули падають на родину маленького школяра Філіпека, як грім серед ясного неба. На бешкетника чекає дуже насичена «програма»: викриття шпигуна, поїздка з дідусем у санаторій для літніх людей, спортивний табір з дівчатками-балеринами, «викрадення» власною тіткою, подушкова вечірка та ще чимало розваг. Бешкетник уміє розважити себе сам, та й усіх довкола!

Чеповецький, Юхим Петрович.
 Веселі пригоди Мицика і Кицика [Текст] : [для дітей мол. шк. віку] / Юхим Чеповецький ; [пер. Н. Забіли ; мал. В. Харченка]. - Х. : Школа, 2012. - 157 с. : іл. - (Дитячий бестселер).
        До уваги юних читачів пропонується книжка відомого дитячого письменника Ю. Чеповецького про неймовірні та веселі пригоди мишенятка Мицика та його друга кота Кицика. Книга яскраво проілюстрована малюнками, розглянувши які посміхнеться і дитина, і дорослий. Видання доповнено цікавинками, віршами, лічилками, загадками і фокусами.


     


      
    
     

Немає коментарів:

Дописати коментар