Щорічно 12 липня всі любителі і професіонали, причетні до фотосправи відзначають День фотографа.

Історія свята:
Існує кілька пояснень, чому день фотографа відзначають саме 12 липня.

Згідно з Біблією, свята Вероніка, подала Ісусу, що йде на Голгофу, тканину, щоб він міг стерти піт з лиця. На цій тканині закарбувався образ Христа.
Через дві тисячі років, коли була винайдена фотографія, папа Римський затвердив день святої Вероніки як день фотографа.
Відзначати день фотографа 12 липня вирішили ще й тому, що 12 липня 1854 року народився Джордж Істман – засновник компанії Kodak, який зробив фотографію "доступну всім".


Перша фотографія в світі - «Вид з вікна». Її зробив в 1826 році француз Жозеф Ньєпс Нісефор.

Перші кольорові фотографії з'явилися в середині XIX століття.

Діліш Парех з Мумбаї є володарем найбільшої колекцій фотокамер в світі. Свою колекцію він почав збирати з 1977 року. Вона містить 4425 стародавніх фотоапаратів.

Засновник фірми Kodak Джордж Істмен стверджував, що любить букву K, тому що вона сильна і гостра. Назву своєї компанії він придумав разом з матір'ю.

Знаменита фотографія фізика Альберта Ейнштейна, на якій він зображений з висунутим язиком, була зроблена в 1951 році на Дні народженні вченого. Він подарував цей знімок популярному телеведучому Говарду Сміту. На зворотному боці фотографії був напис: «Вам сподобається цей жест, тому що він призначений всьому людству».

ХХІ століття фотографія стала масовим захопленням. Розвиток технологій призвів до того, що кожен з нас, хто має смартфон, може відчути себе фотографом.

Але є люди для яких фотоапарат це части їхнього життя. Це фотографи, творчі особистості. Вони потрібні в ЗМІ, в журналах, газетах, в Інтернет-виданнях. Фотографи затребувані і у фірмах, що спеціалізуються на організації корпоративних і приватних вечірок, днів народжень, банкетів та весіль.



Вікторія Хохол - сімейний фотограф. Вчилася в Академії мистецтв, на дизайнера середовища.

В академії був предмет фотосправа, де поверхнево вчили про фотографію тільки один семестр. Але це не зупинило Вікторію. Набиваючи коліна, вчилася мистецтву фотографії сама.



Своїм досвідом поділилася з нашими читачами. Розказала і показала всі приладдя фотографа. Розповіла про плюси і мінуси професії, про види фотографії, показала фотографії до і після графічної обробки.
Розкрила багато секретів, як краще фотографувати пейзаж

, портрет, як настроїти камери у смартфоні

, як виходити завжди гарно на фото.

Діти спробували себе у ролі фотографа та фотомоделі.

А ще за книгою Дженніфер Мур-Маллінос "Безліч емоцій" - зіграли в гру "Живі емоції" (книга у бібліотеці з'явилася завдяки Український інститут книги).





Де одні читачі обирали та показували мімікою загадану емоцію, а інші відгадували її.

Вітаємо Вікторію та всіх фотографів з Днем фотографа

. Щиро бажаємо приголомшливих ідей і вдалих кадрів,

неймовірних історій і яскравих сюжетів

.Натхнення, неймовірних пригод, бажаних пропозицій і дуже гарного прибутку.

P.S.

Дякуємо Навчальний центр "Поліглот"за співпрацю. Хороших вам учнів, чудесних ідей та неймовірних проривів.


Немає коментарів:
Дописати коментар